Puchar Europy Karlovac, Chorwacja 2017

Ciężkie boje toczyli nasi zawodnicy na Pucharze Europy w kickboxingu, który zakończył się w miniony cialisfrance24.com weekend w Chorwackim mieście Karlovac. Zawody nie należały do najłatwiejszych, z 28 krajów świata zjechało 2064 zawodników by walczyć o Puchar Europy w kickboxingu. Poziom sportowy stał na bardzo wysokim poziomie dlatego był to trudny sprawdzian umiejętności dla naszych fighterów i nie zawsze zakończony powodzeniem. Jednak żeby być najlepszym trzeba walczyć z najlepszymi. Podsumowując barwy Gladiatora reprezentowało 10 zawodników z czego 5 wywalczyło medale:
-Sebastian Mikulski – Junior -63kg Kicklight beginners – Srebrny medal
– Julia Niewiadomska – Kadetka młodsza +47kg kicklight beginners – Srebrny medal
– Kacper Zając – Kadet młodszy + 47kg kicklight – Srebrny medal
– Julia Oleksy – Kadetka starsza -60 kg kicklight – Brązaowy medal
– Arkadiusz Kasprzycki – Kadet starszy -42 kicklight – Brązowy medal
Ponadto w zawodach brali udział: Anna Gomułka, Szymon Góra, Marcin Radzik, Hubert Słowik, Szymon Krok. Pięć medali z tak dużej imprezy na pewno cieszy choć w głębi pozostaje niedosyt z braku złota. Jednak najważniejsze dla nas jest zebrane doświadczenie które z pewnością wykożystamy w kolejnych zawodach ! Już za tydzień nasi zawodnicy walczą w boksie na GP Małopolski a za dwa tygodnie wyjeżdzamy na Puchar Słowacji Slovak Open do Bratysławy ! oj dzieje się dużo ! 😉

Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom ! firmie FPHU STAN-DREW Stanisław Krok, firmie FLOREX Ewa i Mariusz Pękala, firma Elektro-Partner A.S Janusz Broda, firmie ADMAX Adam Gruca oraz gminie Uście Gorlickie ! Dziękujemy !!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *