Nabór do sekcji pływackich !

NABÓR DO SEKCJI PŁYWACKICH !!!
Świetna wiadomość dla amatorów pływania ! W związku z dużym zainteresowaniem uruchamiamy nabór do naszych nowych sekcji pływackich w Krynicy Zdroju oraz w Muszynie ! W sumie to 6 sekcji podzielonych ze względu na wiek i poziom zaawansowania uczestników. Każdy znajdzie coś dla siebie ! Są jeszcze wolne miejsca ! Więcej informacji na plakacie poniżej lub pod nr tel:

Instruktor Kuba – Krynica – 602-804-801
Instruktor Gosia – Muszyna – 503-009-828
Amadeusz – 503-523-883

Informujemy jednocześnie, że naszym nowym partnerem został Hotel PANORAMA z Krynicy Zdroju !!! Od dzisiaj sekcje pływackie przyjmują nazwę UKS GLADIATOR – PANORAMA !
I pamiętajcie, że jeśli wypoczywać w Krynicy to tylko w Panoramie !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *