Obóz wakacyjny w Łazach!

Miniony tydzień spędziliśmy nad morzem w Łazach. Nie było łatwo podołać obozowemu planowi dnia, który zakładał bieganie i dwa treningi codziennie. Jednak wszyscy dali radę i dzięki temu z pewnością wskoczyli na wyższy sportowy level a trójka naszych kadrowiczów dobrze przygotuje się do nadchodzących Mistrzostw Europy. Wraz z sekcją kickboxingu po raz pierwszy byli z nami Gladiatorzy z sekcji pływackiej, którzy trenowali równie ciężko co z pewnością zaowocuje w zawodach Treningi treningami ale zawsze zostawało trochę czasu na rozrywkę. Było plażowanie, turniej piłki nożnej i siatkowej, wesołe miasteczko, gokarty, dyskoteka, ognisko, aqua park i wiele innych… !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *