Wspieramy akcję „Zatrzymaj Aborcję” !!!

Tym razem sprawa trochę mniej z świata sportowego
Wspieramy akcję zbierania podpisów za zmianą ustawy o aborcji eugenicznej !
W 2016 r. zabito w polskich szpitalach z mocy prawa 1098 dzieci poczętych, w zdecydowanej większości (1042 dzieci) ze względu na PODEJRZENIE choroby lub niepełnosprawności, często w 4, 5, a nawet 6 miesiącu ciąży.
Takim praktykom mówimy stanowcze NIE!
Myślisz podobnie ? Na każdym treningu przez najbliższe 2 tygodnie można podpisać się pod listą poparcia dla projektu „zatrzymaj aborcję”. Można też samemu zbierać podpisy. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na stronie www.zatrzymajaborcje.pl
#ZatrzymajAborcję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *