Nagroda Starosty Nowosądeckiego dla naszych Gladiatorów !

Podczas dorocznego spotkania władz Powiatu Nowosądeckiego ze sportowcami, trenerami i osobami promującymi zdrowy styl życia, starosta nowosądecki Marek Pławiak wręczył nagrody finansowe za wybitne osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej i sportu. Starosta nagrodził siedmioro sportowców a w tym trójkę z naszego klubu ! Nagrody otrzymali:

– Szymon Góra – aktualny Mistrz Świata, vc. Mistrz Europy i Mistrz Polski w kickboxingu !
– Julia Niewiadomska – brązowa medalistka Mistrzostw Europy !
– Szymon Golonka – Mistrz Polski młodzików w boksie, brązowy medalista Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży ! ( Szymon Golonka uzyskał powyższe wyniki w klubie Evan Nowy Sącz, naszym zawodnikiem jest dopiero od miesiąca )
Serdecznie gratulujemy zawodnikom wysokich wyników sportowych ! Z pewnością ta nagroda będzie motywowała do jeszcze cięższej pracy na treningach ! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *