Podsumowanie roku 2017

Kolejny rok treningów za nami, dzisiaj odbył się ostatni trening w roku 2017 !  Może czas na krótkie podsumowanie 🙂

•  na chwilę obecną kickboxing trenuje 95 osób, pływanie około 60.
  • w marcu powstała nowa sekcja dla najmłodszych dzieci „Gladiator kids”
  • w tym roku startowaliśmy w zawodach różnej rangi
    w 5 krajach europy: Chorwacja, Słowacja, Czechy, Macedonia, Węgry, Polska
  • było to w sumie 19 wyjazdów (+ jedne nasze małe zawody  dla dzieciaków w Grybowie )
  • w sumie zdobyliśmy 53 medale w tym 16 złotych, 21 srebrnych, 16 brązowych
  • najważniejsze osiągnięcia tego roku: vc Mistrz Europy – Szymon Góra, brąz na Mistrzostwach Europy – Julia Niewiadomska, trzy złote medale Mistrzostw Polski: Szymon Góra, Kacper Krok, Karolina Krok,  + dwa brązowe medale MP Kacpra Kroka.
  • 3 miejsce drużynowo podczas Mistrzostw Polski kadetów w kicklight
  • do reprezentacji Polski w kickboxingu w tym roku dostali się: Szymon Góra, Karolina Krok, Julia Niewiadomska
  • do kadry wojewódzkiej w boksie: Natalia Dulian, Szymon Golonka
  • zorganizowaliśmy dwa obozy: w Rytrze oraz nad morzem w Łazach
  • zorganizowaliśmy akcję „Gladiator dzieciom” gdzie zbieraliśmy dary dla domu dziecka w Klęczanach

Działo się dużo ! w przyszłym roku będzie działo się jeszcze więcej 🙂 Serdeczne podziękowania dla ludzi i instytucji które wspierały nas w tym pracowitym dla nasz roku. Dziękujemy:
    Firmie Admax – Adam Gruca
    Firmie STAN-DREW – Stanisław Krok
    Firmie Elektro-Partner A.S  – Janusz Broda
    Firmie Florex – Ewa i Mariusz Pękala
    Firmie Wac- Woj
    Gminie Grybów
    Miastu Grybów
    Starostwu Nowosądeckiemu
    Gminie Uście Gorlickie
    Ministerstwu Sportu i Turystyki
    i wszystkim przychylnym nam ludziom, kibicom, rodzicom, działaczom bo bez Was nie było by tylu sukcesów!
    Dziękujemy !!!