Nitus Euroliga K1

Za nami 8 edycja Euroligi HFO, która tym razem odbywała się w Nowym Sączu. Serdecznie polecamy ! dla każdego coś fajnego. Początkujący zawodnicy mają możliwość rywalizacji na swoim poziomie i przetarcia się w ringu. Doświadczeni też znajdą coś dla siebie. Nasz klub reprezentowała czwórka zawodników a bilans walk to dwie wygrane i dwie porażki.


Szymon Góra ze względu na brak przeciwnika w swojej kategorii wagowej zgodził się na walkę z cięższym o 9 kg przeciwnikiem i bezapelacyjnie wygrał tą walkę – szacun!
Sebastian Mikulski dla którego był to pierwszy pojedynek w ringu przegrywa z zawodnikiem z Jasła. Serca i charakteru naszemu zawodnikowi nie zabrakło i znając „Sebixa” jestem pewien, że wyciągnie wnioski i wróci silniejszy
Natalia Dulian walczyła w boksie i bez większego problemu wypunktowała zawodniczkę z Nowego Targu. Dla Natalii był to start kontrolny przed Mistrzostwami Polski w boksie do których mocno się przygotowujemy
Zdecydowanie największe powody do dumy przyniosła nasza 13 letnia Julia Niewiadomska, która również w swojej kategorii nie miała przeciwniczki ale zgodziła się walczyć z 18 letnią seniorką z Katowic w dodatku z wyższej kategorii wagowej. Julka przegrała. Wiadomo, że z sędziami się nie dyskutuje ale wg mojej opinii ( trener ) Julka wygrała tą walkę ! nie mniej jednak walka była bardzo zacięta i wyrównana co świadczy o tym, że w nasze Julce tkwi mega potencjał !
Serdeczne podziękowania dla tych którzy zawsze nas wspierają:
– Firma Florex
– Firma StanDrew
– Firma Admax
– Hotel Panorama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *