Międzynarodowe Grand Prix Małopolski w boksie, Czchów

Kolejne GrandPrix Małopolski w boksie za nami. Dwie walki wygrane ! Szymon Golonka bez apelacyjnie wygrywa z zawodnikiem z Tarnowa. Była to również zaległa walka finałowa Mistrzostw Małopolski a więc Szymon zostaje Mistrzem Małopolski +80kg kadetów! Natalia Dulian skrzyżowała rękawice z brązową medalistką mistrzostw Polski Julią Chudy z Krakowa, która w dodatku walczy w wyższej kategorii wagowej (-64kg) Natalia dała świetną walkę, była szybsza, bardziej wytrzymała a co najważniejsze świetnie taktycznie rozegrała ten pojedynek nie dając szans cięższej koleżance z Krakowa. Dwie wygrane cieszą i świadczą o coraz lepszej dyspozycji naszych Gladiatorów kolejny sprawdzian juz za tydzień w Bośni i Hercegowinie na Pucharze Bałkanów w kickboxingu. Dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie:
STAN-DREW !
ADMAX !
FLOREX !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *