Slovak Open 2018

Nasza reprezentacja pojawiła się na Slovak Open w Bratysławie. Nie było łatwo, poziom sportowy był wysoki, do Bratysławy zjechało 945 zawodników z 11 krajów świata reprezentujących 90 klubów. Jak to na początku sezony bywa nasza forma nie jest jeszcze najwyższa ale mimo to udało się wywalczyć trzy medale, złoty, srebrny i brązowy więc mamy komplet  Złoto wywalczyłSzymon Góra, srebro Beata Fyda, brąz Julia Niewiadomska. Reszta naszej 11 osobowej ekipy zawodników wróciła bez medalu. Najważniejsze jednak w tym momencie jest zebrane doświadczenie które ma zaprocentować na Mistrzostwach Polski !  Serdecznie dziękujemy za wsparcie naszych sponsorów ! Dziękujemy:
Stanisław Krok z firmy STAN-DREW
– Mariusz i Ewa Pękala z firmy FLOREX
– Firmie ADMAX
– Gminie Grybów
Tomek Ogorzałek i Weronika Sekuła za pomoc w organizacji wyjazdu !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *