Nagroda im. Daniela Weimera

Wielkie wyróżnienie spotkało Julię Niewiadomską, która została uhonorowana nagrodą im. Daniela Weimera, zmarłego dwa lata temu świetnego dziennikarza sportowego gazety Krakowskiej. Nagroda przyznawana jest dla nadziei Sądeckiego Sportu, dla szczególnie uzdolnionych sportowców naszego regionu. Wielkie wyróżnienie dla Julii ! Jednak myślę, że jak najbardziej zasłużone… Julka jest aktualną Mistrzynią Polski, brązową medalistką mistrzostw Świata oraz Europy w kickboxingu a to wszystko w wieku 14 lat… Średnia w szkole ? 5,07 na koniec zeszłego roku… da się ? 😉
Gazecie Krakowskiej oraz całej kapitule stypendialnej dziękujemy za zaufanie ,wyróżnienie i obiecujemy nie zmarnować talentu !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *