Beata Fyda Mistrzynią Polski !

Zakończyły się właśnie Mistrzostwa Polski kadetów w Mysiadle pod Warszawą. Nasza skromna bo czteroosobowa reprezentacja wywalczyła dwa medale ! Beata Fyda pokonując dwie przeciwniczki została Mistrzynią Polski kadetek -32 kg! Kacper Olech po pięknych trzech walkach zostaje
vc. Mistrzem Polski kadetów -32 kg ! Julia Niewiadomska przegrywa w walkach eliminacyjnych i wraca bez medalu. Jak wiadomo porażki są częścią każdego sportu i są nieuniknione a o Julce jeszcze z pewnością usłyszycie  Był z nami również Kuba Mikulski, który przez kontuzję ścięgna Achillesa nie mógł wyjść do swoich walk. Za dwa tygodnie wybieramy się na podbój Bałkanów i będziemy startować w Bośni i Hercegowinie tym razem troszkę większym składem ! Serdeczne podziękowania dla firm i instytucji, które nas wspierają !
Dziękujemy:
– Gminie Grybów,
– Miastu Grybów,
– Firmie Stan-Drew
– Firmie Wiśniowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *