Julia Niewiadomska podbija Bałkany !

Miniony weekend był bardzo intensywny dla naszych zawodników. Startowaliśmy równolegle w dwóch różnych imprezach sportowych. Natalia Dulian brała udział w Lidze K1 HFO w Jaśle, gdzie KONTROWERSYJNĄ decyzją sędziów uległa zawodniczce ze Słowacji. Jedak to nie wynik się liczy a zebrana lekcja przed Mistrzostwami Polski, które już w kwietniu. Forma rośnie !
Nasi kadeci wyjechali do Bośni i Hercegowiny na turniej Balkan Open w Tesanj. Wielkim sukcesem zakończyła zawody Julia Niewiadomska, która zdominowała swoją kategorię wagową zdobywając złoty medal. Julka potwierdziła, że małe potknięcie na MP to był przypadek. Forma ciągle wzrostowa ! 😉 Srebrne medale zdobyli Kacper Olech oraz Beata Fyda natomiast brąz Jakub Mikulski.
Kacper po pięknych dwóch wygranych walkach spotkał się w finale z Adrianem Citakiem (Feniks Krzyżówka) z którym wygrał w finale Mistrzostw Polski dwa tygodnie temu. Tym razem Adrian okazał się lepszy. A więc 1:1 🙂
Beatka Fyda nie znalazła przeciwniczki w swojej kategorii wagowej (-32kg) zgodziła się jednak walczyć w wyższej kategorii (-37kg). Przeciwniczka o głowę wyższa wychodziła do walki z szyderczym uśmiechem, który szybko zmienił się w grymas bólu po pierwszym sierpie Beatki 😀 Walka przegrana 2:1, jednak zdaniem widowni i trenerów wynik powinien być w drugą stronę.
Kuba Mikuski świetnie zaczął turniej pewnie wygrywając z Bośniackim przeciwnikiem, jednak problemy ze zdrowiem nie pozwoliły wyjść do kolejnej walki. Pierwsza wygrana zapewniła Kubie brązowy medal czego serdecznie gratulujemy !
Julia Niewiadomska po wygranym finale !

Cała ekipa po zawodach !

Dziękujemy za pomoc naszym sponsorom bez których wyjazd nie był by możliwy !
Dziękujemy:
– Starostwu Powiatowemu w Nowym Sączu !
– Gminie Grybów
– Miastu Grybów
– Firmie AdMax
– Firmie Stan- Drew
– Nikko Polska !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *