Natalia Dulian vc. Mistrzynią Polski fullcontact !

Wróciliśmy właśnie z Mistrzostw Polski fullcontact, które w tym roku odbywały się w Swarzędzu. Dobry występ zanotowała Natalia Dulian, która wraca do domu ze srebrnym medalem i tytułem vc. Mistrzyni Polski juniorek -56kg ! Natalia w walce półfinałowej pokonała 3:0 Aleksandrę Trawczyńską z Brzezin a w finale uległa nieznacznie Nicoli Kaczmarek z Kalisza. Potencjał w naszej Natalce drzemie ogromny, więc pozostaje drobny niedosyt ale srebrny medal Mistrzostw Polski to też duży sukces dla naszej zawodniczki ! Kolejny element dokładamy do naszego bagażu doświadczeń i zabieramy się do dalszej pracy, tak aby następnym razem stanąć na najwyższym stopniu podium !
Serdeczne podziękowania dla naszych sponsorów bez których wyjazd nie był by możliwy ! Dziękujemy szczególnie:
– Starostwu Powiatowemu w Nowym Sączu
– Firmie Nikko Polska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *