Liga Gladiatora vol. 2

W minioną sobotę odbyła się kolejna edycja naszej sparingowej Ligi Gladiatora. Tym razem odwiedzili nas zawodnicy z Feniksa Krzyżówka z trenerem Pawłem Myjakiem na czele. Nad bezpieczeństwem czuwał doświadczony sędzia Maciej Bajtel. W sumie odbyło się 31 walk w których startowali zawodnicy z każdej grupy wiekowej a najmłodsi mieli po 4 latka. Świetna zabawa połączona z sportową rywalizacją i przygotowaniem do startów w przyszłości, tak w skrócie można by określić naszą ligę. Kolejna edycja po wakacjach !
Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę Gminy Grybów, która mocno wspiera nasze działania i min. współorganizuje z nami ligę Gladiatora a w szczególności dla Wójta Jacka Migacza ! Dziękujemy !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *