Wakacyjny obóz w Kołobrzegu

W dniach 3-10.08.2019 gościliśmy w Kołobrzegu, w ośrodku „Bosman” na obozie, który zorganizowaliśmy we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki.
 Na obóz wyjechaliśmy w nocy z 2 na 3 sierpnia. Obóz można uznać za jak najbardziej udany, zrealizowaliśmy wszystkie założenia treningowe. Dzień zawsze zaczynał się od rozruchu,którym przeważenie był bieg w różnych konfiguracjach, od biegów ciągłych, przez interwałowe, przerywane różnymi ćwiczeniami itp itd, popołudniu zawsze odbywał się trening kickboxingu na sali. Treningi były skierowane głównie na technikę oraz sparingi.

Poza tym dużo zwiedzaliśmy i dobrze się bawiliśmy. Odwiedziliśmy np. Muzeum Statków Wojennych, Muzeum Oręża Polskiego, płynęliśmy statkiem, odwiedziliśmy aquapark, było ognisko, dyskoteka, „mam talent”, leżakowanie na plaży i wiele wiele innych atrakcji. Jest to już drugi obóz zorganizowany przez nas w te wakacje. Pierwszy odbył się w Zakopanym. Mamy nadzieję, że w tym roku jeszcze gdzieś wyjedziemy choć by na jakieś krótkie weekendowe zgrupowanie. Warunki obozowe to najlepszy sposób na przygotowanie zawodnika więc oby więcej takich wyjazdów ! 😉 Serdeczne podziękowanie kierujemy do Ministerstwa Sportu i Turystyki za pomoc finansową w organizacji obozu ! DZIĘKUJEMY ! 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *