Liga Gladiatora vol. III !

Zakończyła się trzecia edycja Ligi Gladiatora w Kickboxingu !


Liga organizowana jest we współpracy z Gminą Grybów i cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Poziom sportowy ciągle wzrasta, nasi zawodnicy toczą coraz lepsze walki. I taki jest cel naszej ligi. Młodzi zawodnicy mają szansę spróbować swoich sił w sędziowanych sparingach, zebrać doświadczenie potrzebne do startowania w poważniejszych zawodach wyższej rangi a dla szkoleniowców to świetna szansa na kontrolę swojej pracy oraz wychwycenie najbardziej wyróżniających się zawodników. Serdeczne podziękowania dla Gminy Grybów z Wójtem Migaczem na czele za wsparcie w organizacji Ligi ! Kolejna już ostatnia w tym roku edycja odbędzie się w listopadzie. Podczas IV edycji ligi zostaną wręczone nagrody dla najlepszych zawodników ! Szczegóły już wkrótce ! 😉 Zapraszamy !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *