Gladiator kończy 10 lat !!!

💥Za nami obchody 10 lecia naszego klubu połączone z 10 edycją Grybowskiej Ligi Kickboxingu GLK‼️ 🥳
W sobotę na stadionie Miejskim w Grybowie zorganizowaliśmy festyn z okazji 10-lecia klubu połączony z naszą ligą GLK. Łącznie odbyło się 44 walki w formułach kicklight i K1‼️
Jubileusz klubu rozpoczęliśmy od festynu podczas którego można było zobaczyć występy taneczne, pokaz kickboxingu, pokaz sportowych samochodów. Można było wygrać przejażdżkę Lamborghini i Ferrari, można było wesprzeć naszą zbiórkę charytatywną dla fundacji Positive Ways. Dzieciaki świetnie bawiły się z naszymi animatorkami oraz korzystając z przygotowanych atrakcji 🥳
Najważniejszą częścią dnia było jednak podsumowanie dekady działalności naszego klubu. Uroczystego odznaczenia zasłużonych dla klubu osób dokonał prezes Kazimierz Kwiatkowski oraz trener Amadeusz Kwiatkowski. Swoją obecnością zaszczycili nas tacy goście jak Senator Wiktor Durlak – Senator RP, Wójt Gminy Grybów Jacek Migacz, Burmistrz Grybowa Paweł Fyda, Radny Województwa Małopolskiego Piotr Lachowicz i wielu, wielu innych wspaniałych gości. Odznaczyliśmy także zawodników, sponsorów i działaczy, którzy wspierali nas przez te wszystkie lata. Na koniec dnia odbyła się dyskoteka z DJ-em Batima 🙂
Podsumowując naszą działalność przygotowaliśmy, krótką statystykę… biorąc pod uwagę tylko medale rangi Mistrzostw Polski, Europy i Świata oraz Pucharów Europy i Świata zdobyliśmy łącznie 👉173 medale🥇 ‼️
👉z czego 87 medali Mistrzostw Polski ‼️
👉wychowaliśmy 25 Mistrzów Polski‼️
👉zorganizowaliśmy 19 obozów sportowych
👉i kilkanaście akcji charytatywnych‼️
Serdecznie dziękujemy wszystkim ludziom, którzy wspierali i nadal wspierają nasze działania, fanom, zawodnikom, sponsorom‼️ obiecujemy, że nie poprzestaniemy na tych 10 latach‼️
Dziękujemy ludziom i instytucjom, bez których nie moglibyśmy tak hucznie obchodzić naszego święta ‼️
Dziękujemy🙏
👉Ministerstwu Sportu i Turystyki
👉Gminie Grybów
👉Starostwu Powiatowemu w Nowym Sączu
👉Mosir Grybów
👉Miasto Grybów
👉Muszynianka
👉Arena Słotwiny
👉Bank Spółdzielczy w Grybowie
👉Tadex
👉Komis Sekuła
👉Betoniarnia Stelmach
👉Ubezpieczenie Elżbieta Gruca
👉Wieża widokowa w Krynicy Zdrój
👉oraz całej armii moich podopiecznych i przyjaciół którzy ciężko pracowali przy organizacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *