Krynicka Liga Pływania !

?KRYNICKA LIGA PŁYWANIA?
We współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki, Miastem Krynica Zdrój oraz naszymi sponsorami klubowymi zaczynamy nowy projekt jakim jest Krynicka Liga Pływania KLP ‼️ ?‍♂️
Pierwsza edycja odbędzie się już 17 września na basenie hotelu Silesia w Krynicy Zdroju ‼️
Liga skierowana jest do wszystkich chętnych, nie tylko zawodników naszego klubu. Zapraszamy też osoby spoza klubu, które chcą spróbować swoich możliwości w rywalizacji sportowej na basenie ‼️
Liga została nazwana imieniem ks. Władysława Gurgacza uczestnika podziemia niepodległościowego w czasie II wojny światowej, „żołnierza wyklętego”, który oddał życie za ojczyznę. W czasach gdzie autorytety młodych ludzi są mocno zachwiane, chcemy ukazać młodym postać ks. Gurgacza, który może być świetnym wzorem do naśladowania ‼️
Zawody organizowane są we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki w ramach programu „Upowszechnianie sportu różnych grup społecznych i środowiskowych 2022”, przy wsparciu finansowym Miasta Krynica Zdrój oraz naszych sponsorów klubowych:
Więcej informacji i zapisy pod numerem:
☎️602-804-801☎️
☎️503-523-883☎️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *