Mistrzostwa Świata w kickboxingu, Lido di Jesolo Włochy

💥Z Włoch przywozimy dwa tytuły MISTRZÓW ŚWIATA‼️
Historia pisze się na naszych oczach‼️
Kończą się powoli Mistrzostwa Świata, które odbywały się we Włoskim Lido di Jesolo‼️ Plan na te zawody został zrealizowany w 100%, ciężko przepracowany okres przygotowawczy zaowocował dwoma tytułami naszych zawodników ‼️
🇵🇱JOANNA MUCHA🇵🇱 zdobyła tytuł MISTRZYNI ŚWIATA juniorek starszych w kategorii wagowej -70kg fullcontact ‼️ 🏆🥇
🇵🇱ADRIAN MIGACZ🇵🇱 zdobył tytuł MISTRZA ŚWIATA w kategorii +91 kg fullcontact ‼️ 🏆🥇
Jest to jak do tej pory największy sukces międzynarodowy naszych Gladiatorów 👊
Serdecznie dziękujemy Trenerom reprezentacji Polski za daną nam szansę, za powołanie na Mistrzostwa i wsparcie w narożniku‼️ Dziękujemy Trenerowi Włodek Trzeciak, Radek Laskowski oraz Wojciechowi Kiersteinowi ‼️
Jesteśmy przekonani, że to dopiero początek wielkiej sportowej przygody jaką mają przed sobą Asia i Adrian 👊
Dziękujemy również naszym sponsorom klubowym, bez których przygotowania do Mistrzostw, obozy, wyjazdy sparingowe nie mogły by odbyć się na tak wysokim poziomie a także wspierającym nas osobom i instytucjom:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *