Liga GLK 12 za nami !

?W minioną niedziele odbyła się 12 edycja naszej ligi GLK ‼️?
Była to rekordowa liga pod względem frekwencji. 27 klubów z Polski i Słowacji, prawie 200 zgłoszeń… Działo się na hali Grybowskiego LO ‼️
Liga tradycyjnie odbywała się w dwóch formułach, K1 oraz kicklight. Dla zawodników naszego klubu jak zawsze chodzi po pierwsze o doświadczenie. Były debiuty, byli też bardziej doświadczeni zawodnicy, było dużo emocji, była euforia radości i były też łzy porażki ? a więc było wszystko czego nam potrzeba ?
Serdecznie dziękujemy wszystkim klubom, zawodnikom za przyjazd i świetną atmosferę jaką wspólnie tworzyliśmy. Szczególne podziękowania dla naszej ekipy sędziowskiej z Maciejem Bajtlem na czele‼️ To dzięki Wam wszystko poszło mega sprawnie‼️
Najlepszym zawodnikiem K1 został Patryk Herdzina z klubu Fight Club Knurów a najlepszym zawodnikiem kicklight sędziowie wybrali Jakuba Mikulskiego z UKS Gladiator ! Nagrody dla najlepszych zawodników ufundowała firma Masters Fight Equipment
Sponsorami ligi byli:
➡️ Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego Małopolska
➡️ Andrzej Ogorzałek
Kolejna edycja już w czerwcu‼️ Zapraszamy ‼️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *