Półkolonia Gladiator FUN – edycja 1

Pierwsza Półkolonia Gladiator FUN za nami ‼️
Pierwsza grupa dzieciaków kończy swoją przygodę z naszą półkolonią! Ostatni tydzień był bardzo aktywny! Wycieczki wyjazdowe, piesze, zajęcia treningowe na hali, warsztaty tańca, warsztaty dietetyczne, warsztaty z terapeutą uzależnień i wiele wiele więcej… a najwiecej to chyba było śmiechu i dobrej zabawy ???? Julia Niewiadomska Joanna Mucha@
Kolejny turnus już w sierpniu (niestety miejsca są już zajęte)
Półkolonia jest współfinansowana ze środków Gminy Grybow w ramach dotacji na wypoczynek dzieci i młodzieży! Dziękujemy za wsparcie! Jacek Migacz – Wójt Gminy Grybów
Dziękujemy także naszym sponsorom klubowym
Andrzej Ogorzałek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *