Gladiator Camp – COS Zakopane 2

We wtorek zakończyliśmy 22 edycje obozu Gladiator Camp‼️Drugi raz w tym roku trenowaliśmy w Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem. Mały obóz w kameralnym gronie (6 osób) był częścią przygotowań do nadchodzącego okresu startowego a przede wszystkim do Mistrzostw Europy które na przełomie sierpnia i września odbędą się w Stambule. Na Mistrzostwa powołany jest Adrian Migacz????????. Po raz kolejny ukłony w stronę Gminy Grybow i Wójta Jacka Migacza za pomoc w naszych działaniach i wsparcie finansowe. Jacek Migacz – Wójt Gminy Grybów Grybów Dziękujemy również Pani Anecie Kiełbasa która włożyła mnóstwo pracy aby obóz doszedł do skutku! Obóz nie odbył by się tez bez naszych klubowych sponsorów: Positiveways.pl WymienSilnik.pl Marogobud Marek Ogorzałek Kris Horowski Waclaw Fraczek Andrzej Ogorzalek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *