Mistrzostwa Polski Oriental Rules!

Mistrzostwa Polski w kickboxingu w wersji Oriental kończymy z dwoma medalami ‼️
Złoty medal wywalczył bezkonkurencyjny w tym sezonie Adrian Migacz???? Adrian walczył z aktualnym Mistrzem Polski muaythai WBC i wygrał finał stosunkiem głosów 2:1???? walka była ciężka a przeciwnik bardzo niewygodny… jednak to Adrian wyszedł z niej zwycięsko ????
Srebrny medal wywalczył wracający do startów po czterech latach przerwy Przemysław Pawlak‼️ Przemek wygrał pierwsze dwie walki przed przez TKO kolejno w drugiej i trzeciej rundzie. W finale uległ zawodnikowi z Kielc i wraca do domu z tytułem vc. Mistrza Polski‼️ jest to wielki sukces tym bardziej ze ostatnią walkę miał w 2019 roku… W tym chłopaku tkwi wielki potencjał! Myśle ze jeszcze o nim usłyszycie ????
Zawody uznajemy za jak najbardziej udane, tym bardziej że oriental, czyli walka z łokciami i klinczem nie jest naszą specjalnością ????
Wyjazd finansowany był przez naszych klubowych
Sponsorów:
Grzesiek Sekuła

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *