O nas

Uczniowski Klub Sportowy Gladiator w Binczarowej został zarejestrowany w styczniu 2012 r., jako stowarzyszenie kultury fizycznej, jednak treningi sekcji prowadzone były już od marca 2011 r. Obecnie w naszych szeregach szkoli się pod okiem Amadeusza Kwiatkowskiego około 80 zawodników w pięciu sekcjach, w Grybowie, Krużlowej Wyżnej oraz Brunarach. Nasi zawodnicy biorą udział w zawodach i stawali na podium Mistrzostw Polski, Europy i Świata. Nasza oferta kierowana jest do wszystkich ludzi bez względu na wiek czy płeć. Oprócz walorów sportowych Kickboxing jest świetnym sposobem na poprawienie swojej sylwetki, zrzucenie parku kilogramów czy poprawę swojej kondycji i ogólnej wydolności organizmu. A wiec zapraszamy wszystkich zainteresowanych, zapisy przed każdym treningiem u trenera Amadeusza Kwiatkowskiego.