Puchar Świata w Budapeszcie!

Puchar Świata w Budapeszcie zakończony ‼️

Tegoroczny Puchar Świata w Budapeszcie zgromadził ponad 3000 zawodników z 50 krajów świata. Jest to jedna z największych imprez sportowych w świecie kickboxingu‼️

Z Pucharu wracamy z trzema srebrnymi medalami!

🥈Joanna Mucha walcząca w fullcontact wygrywając pierwsze dwie walki (w tym z aktualną Mistrzynią Świata seniorek, nr w rankingu WAKO) melduje się w finale gdzie ulega 2:1 niewygodnej reprezentantce Turcji. Poziom Top! Ścisła światowa czołówka. Tutaj o wyniku decydują detale. Tym razem srebro.

🥈Julia Niewiadomska, pierwszą walkę wygrywa z Greczynką a w finale ulega bardzo mocnej Serbce. Serbka była tego dnia zdecydowanie lepsza. Zawody jednak bardzo udane, mądrze prowadzone, twarde walki! Świetnie się to ogląda 🙂

🥈Jakub Mikulski pierwszą walkę pewnie wygrywa a finał przegrywa z reprezentantem Bułgarii.

W zawodach brali też udział:

Karol Niewiadomski – odpada w walce eliminacyjnej walczył w kicklight

Emanuel Magiera – odpada w walce eliminacyjnej, walczył w lowkicku

Patryk Pacuła- odpada w walce eliminacyjnej, walczył w kicklight

Kacper Ogorzałek – odpada w walce eliminacyjnej, walczył w lowkicku

W zawodach brał udział też Adrian Migacz, jednak przez nawrót kontuzji nie wychodzimy do walki.

Serdeczne podziękowania dla Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu oraz naszych sponsorów klubowych‼️ Starostwo współfinansowało wyjazd w ramach dotacji rocznej “Sportowe Sądeckie”

Dziękujemy też jak zawsze:

WymienSilnik.pl

Marogobud Marek Ogorzałek

Komis Sekuła

Grzegorz Sekuła

Andrzej Ogorzałek

Kris Horowski

Waclaw Fraczek

Dziękujemy że wspieracie PRAWDZIWY SPORT ‼️💪

Wsparcie dietetyczne: Strażnicy Diety Catering Dietetyczny

Jedź z nami na Runmageddon!

Jedź z nami na Runmagedon‼️

22 września bierzemy udział w biegu Runmagedon! Pojawił się pomysł żeby zrobić małe wewnętrzne zawody w tym biegu!

Znalazł się sponsor który dla najlepszej osoby z naszej ekipy wypłaci 500 zł ‼️

(2 miejsce- 300 zł. 3 miejsce 200 zł)

Jeśli chcesz jechać z nami zadzwoń po więcej szczegółów ☎️503-523-883☎️

Udział mogą brać też osoby spoza klubu ‼️

Akademickie Mistrzostwa Polski w kickboxingu

Akademickie Mistrzostwa Polski w kickboxingu ‼️

Kilka uczelni jeden klub! Gladiator!!!

🥇Agnieszka Gaborek złoto (ANS)

🥇 Julia Niewiadomska złoto (ANS)

🥇 Joanna Mucha złoto (ANS)

🥈 Patryk Szczerba srebro (UKEN)

Wyjazd sponsorowany był przez:

👉Gminę Grybow w ramach dotacji rocznej !

👉@g_sekula

👉@andrzejogo

👉@fraczekwaclaw

👉@krishorowski

👉 Komis Sekuła

👉http://xn--wymiesilnik-m6b.pl/

👉 Marogobud

👉 ANS

Wsparcie dietetyczne Strażnicy Diety @straznicy_diety

Już w czwartek kolejne sportowe emocje! Wyjeżdżamy do Budapesztu na Puchar Świata‼️ trzymajcie kciuki 🙏🏻

PÓŁKOLONIA GLADIATOR FUN 2024 !

Zaczynamy nabór dzieciaków na półkolonię sportowo-rekreacyjną, która odbędzie się w trzech turach:
👉 15.07 – 19.07.2024 🔥
👉22.07 – 26.07.2024 🔥
👉 26.08 – 30.08.2024 🔥

Półkolonia przeznaczona jest dla dzieci z Gminy Grybów 🥳‼️
Niezapomniane chwile, świetna zabawa i moc wrażeń ‼️

W programie m.in.

👉 treningi kickboxingu
👉 zajęcia taneczne
👉 wyjazd do parku trampolin
👉 wyjazd do parku linowego
👉 wyjazd na basen
👉 warsztaty “planszówki” z firmą Hanami
👉 warsztaty z dietetykiem
👉 warsztaty z pierwszej pomocy
👉 obiady
👉 i inne… 😉

Cena jest bajeczna ‼️ tylko 160 zł ‼️
To wszystko dzięki Gminie Grybów i wójtowi Jackowi Migaczowi, która współfinansuje projekt w ramach programu “Organizacja wypoczynku letniego dzieci i młodzieży” ‼️

Ilość miejsc bardzo ograniczona ‼️

Zapisy pod numerami telefonu:

Joanna Mucha: 575-519-177
Julia Niewiadomska: 507-640-624

KTO PIERWSZY TEN LEPSZY ‼️

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Lowkick

Adrian Migacz młodzieżowym Mistrzem Polski Lowkick‼️

Trójka naszych zawodników brała udział w Mistrzostwach Polski Lowkick juniorów i młodzieżowców w Starachowicach.

👉 Adrian Migacz po świetnej walce zostaje młodzieżowym Mistrzem Polski! Ciężka walka z dużo wyższym mocnym przeciwnikiem. Dziękujemy za pomoc w narożniku trenerowi Grzegorzowi Sobierajskiemu z klubu @fight_club_knurow

👉Kacper Ogorzalek wywalczył brązowy medal po trzech dobrych walkach! Pierwsza wygrana przez TKO w pierwszej rundzie. W drugiej nie dał szans przeciwnikowi pewnie wygrywając na punkty i w walce o finał przegrał z bardzo mocnym przeciwnikiem z Włocławka.

👉 Emanuel Magiera dla którego były to pierwsze ringowe zawody wygrywa pierwszą walkę, w kolejnej jednak musi uznać wyższość swojego przeciwnika. Niestety do strefy medalowej zabrakło jednej walki. Jak to się mówi „pierwsze koty za płoty”! Zbieramy doświadczenie i jeszcze przyjdzie czas na medale!

Serdeczne podziękowania dla Gminy Grybow i Wójta Jacka Migacza za pomoc finansową w wyjeździe. Wyjazd dotowany z dotacji Gminy Grybów!

Serdecznie dziękujemy też naszym sponsorom klubowym:

Marogobud

Komis Sekuła

Wymiensilnik.pl

@andrzejogo

@g_sekula

@krishorowski

@fraczekwaclaw

DARMOWA GIMNASTYKA KOREKCYJNA !

Jak wziąć udział w zajęciach ⁉️

✍️Wystarczy wypełnić dokumenty rekrutacyjne u koordynatora projektu a po przejściu rekrutacji podpisać deklarację członkowską

‼️‼️ ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA ‼️‼️

👉Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem ☎️503-523-883 ☎️