Mistrzostwa Polski Lowkick 2021 – Mysłowice

Mistrzostwa Polski lowkick Polski Związek Kickboxingu 2021 za nami ‼
Tym razem w szranki stanęli nasi juniorzy, którzy podobnie jak kadeci dwa tygodnie temu spisali się na medal ‼
W Mistrzostwach Polski w Mysłowicach brało udział blisko 400 zawodników z ponad 100 klubów z całego kraju. Poziom był bardzo wysoki, wszystkie walki bardzo ciężkie a organizacja samego turnieju perfekcyjna. Bardzo cieszą kolejne sukcesy naszych zawodników:
Julia Niewiadomska po wielu bardzo mocnych walkach wywalczyła srebrny medal oraz tytuł vc. Mistrzyni Polski juniorek -56kg. Podobnie Patryk Szczerba, który został vc. Mistrzem Polski w kategorii -57 kg. Brązowe medale bo bardzo dobrych i zaciętych walkach zdobyli Joanna Mucha (kat -70kg) oraz Radek Biel (kat -63,5 kg) Oprócz trenera pomocną dłoń (i donośny głos) w narożniku świadczyła niezastąpiona Ania Klimontowska ☺️
Serdeczne podziękowania dla naszych sponsorów !!! Wyjazd był finansowany ze środków Gminy Grybów w ramach dotacji rocznej oraz ze środków naszego sponsora głównego Positiveways.pl oraz WymienSilnik.pl