LIGA GLK 2021 zakończona !

Tydzień temu w niedzielę zakończyła się 8 edycja Grybowskiej Ligi Kickboxingu, którą mieliśmy szczęście organizować we współpracy z Ministerstwem Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Gminą Grybów w ramach zadania publicznego „Upowszechnianie sportu różnych grup społecznych i środowiskowych 2021”‼
Liga odbywała się pod patronatem honorowym Polskiego Związku Kickboxingu Senatora RP Wiktora Durlaka oraz Burmistrza Grybowa Pawła Fyda. Była to zarazem ostatnia punktowana liga w tym roku ‼
Prowadzony ranking pozwolił wyłonić najlepszych zawodników ligi, którzy zostali nagrodzeni pokaźnymi pucharami i nagrodami rzeczowymi.
Największą ilość punktów rankingowych i wszystkie walki wygrane odnotowali:
✅ 20 ptk 🔝– Gabriel Gruca
✅ 20 ptk 🔝– Joanna Krzeszowska
Najlepszy klub:
✅ Fight House Nowy Sącz
Nagroda specjalna od sędziego głównego powędrowała do Weroniki Ogorzałek. Jest to nagroda za największy progres na przestrzeni całej ligi ‼
Link do rankingu tutaj: RANKING GLK 2021
Serdeczne podziękowania przede wszystkim kierujemy do Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Gminy Grybów z Panem Jackiem Migacz na czele oraz do naszych sponsorów klubowych Positive Ways i WymienSilnik.pl ‼
…za zainteresowanie, za wsparcie, za wszystko ‼
Dziękujemy Polskiemu Związkowi Kickboxingu za patronat, za wskazówki i pomoc merytoryczną.
Dziękujemy Panu Senatorowi Wiktorowi Durlak za patronat i pomoc nie tylko przy lidze ale w wielu innych wymiarach.
Dziękujemy firmom Masters oraz Czarny Rycerz za nagrody dla najlepszych i wsparcie. Leszkowi i Pawłowi z portalu sportywalki.org za transmisje na żywo.
Dziękujemy naszemu niezastąpionemu sędziemu głównemu Maciejowi Bajtel i wszystkim sędziom, którzy dbali o sprawiedliwe werdykty i o bezpieczeństwo zawodników.
Dziękuję całej ekipie, która pomagała organizacyjnie ‼ Michałowi za zdjęcia, Bartkowi, Ani, Julce, Asi i tacie Kazimierzowi za narożnik. Patrykowi, Radkowi za pomoc przy stoliku sędziowskim i WSZYSTKIM, którzy wielokrotnie pomagali, a których nie jestem wstanie teraz wymienić.
Kolejna edycja jest planowana na koniec roku. Będzie to edycja Mikołajkowa
Do zobaczenia na GLK 9 ‼