Mistrzostwa Polski kicklight kadetów i juniorów !

Mistrzostwa Polski w formule kicklight kadetów i juniorów za nami 💥‼️
W tym roku Mistrzostwa odbywały się w Zawierciu i zgromadziły ponad 1000 zawodników z całej Polski.
Nasza reprezentacja wywalczyła w sumie cztery medale‼️
Dwa złote i dwa brązowe 🥇🥉🏆‼️
Złoty medal w kategorii kadetek młodszych -46 kg wywalczyła Weronika Ogorzałek a wśród juniorek -70 kg Joanna Mucha ‼️
Dziewczyny były bezkonkurencyjne a większość swoich walk kończyły przed czasem‼️
Brązowe medale wywalczyli, Szymon Ogorzałek oraz Karol Niewiadomski obydwaj startowali w kategorii -32 kg kadetów młodszych (tak… w kickboxingu zawsze są dwa trzecie miejsca 🙂 )
Obydwaj pięknie wygrali swoje pierwsze walki jednak w ćwierćfinałach zabrakło trochę sportowego szczęścia.
✅ W zawodach pod wodzą trenera Amadeusza i przy pomocy Ani i Andrzej Ogorzałek brali też udział:
➡️ Kacper Ogorzałek, Jakub Mikulski, Julia Niewiadomska, Agnieszka Gaborek, Magdalena Rodak, Mikołaj Biros, Michał Mucha, Hubert Gruca. Większość powygrywała walki eliminacyjne jednak na wejście do strefy medalowej trochę tym razem zabrakło 🙂
Serdeczne podziękowania dla Gminy Grybów i Wójta Jacka Migacza za pomoc w organizacji wyjazdu‼️ Dziękujemy też naszym sponsorom klubowym czyli Positiveways.pl oraz WymienSilnik.pl ‼️
💥 Już w czwartek kolejne sportowe wyzwania ! Wybieramy się na Puchar Świata do Budapesztu 💥 ‼️ Trzymajcie kciuki‼️