PUCHAR ŚWIATA HUNGARIAN OPEN 2023

Puchar Świata Hungarian World Cup za nami ‼️
Z Budapesztu przywozimy dwa srebrne medale Pucharu Świata, które wywalczyli Adrian Migacz oraz Joanna Mucha ????
Poziom sportowy całych zawodów bardzo wysoki. Prawie 3000 zawodników, z ponad 40 krajów i 330 klubów całego Świata ‼️???? działo się!
Atmosfera takich zawodów to coś nie do opisania ????
Adrian w półfinale pokonuje znanego nam już Węgra a w walce finałowej przegrywa z bardzo mocnym Ukraińcem. Asia pierwszą walkę wygrywa z bardzo doświadczoną Niemką a w finale ulega Czeszce Terezie Cvingerovej.
Jakub Mikulski po brutalnym faulu Słoweńca odpada i zajmuje 5 miejsce. Weronika Ogorzalek odpada w walkach eliminacyjnych.
To były dobre zawody, rywalizacja na arenie międzynarodowej uczy nas najwiecej.
Chyba wszyscy zapamiętamy ten wyjazd na długo, nie tylko ze względów sportowych ale… kto ma wiedzieć ten wie ????
Wyjazd odbył się dzięki dofinansowaniu Starostwa Nowosadeckiego w ramach konkursu ofert ‼️ dziękujemy ‼️
Dziękujemy tez naszym klubowym sponsorom