Athen Chellenge

Puchar Europy Athen Chellenge kończymy trzema medalami ‼️
Pierwszy w tym roku start naszych seniorów jak najbardziej udany!
Po walkach półfinałowych które przebiegły bez większych problemów finały to istny thriller ???? Wszystkie trzy walki były bardzo wyrównane. Punkt za punkt, kopnięcie za kopnięcie… ehh.. te emocje uzależniają ????
Adrian Migacz zdobył Puchar Europy w swoim pierwszym seniorskim starcie! Wielki sukces! Tym bardziej że przygotowywał się do Fullcontactu jednak w ostatniej chwili byliśmy zmuszeni zmienić formułę na lowkick ????
Julia Niewiadomska i Asia Mucha wywalczyły srebrne medale???? do złota zabrakło naprawdę niewiele!
Potrzeba nam ciężkich walk! Takie walki uczą zawodnika najwięcej. Wyciągamy wnioski i dokładamy kolejną cegiełkę do naszego sportowego rozwoju!
Podsumowując:
????Adrian Migacz senior lowkick+91kg
????Joanna Mucha seniorka Fullcontact -70kg
????Julia Niewiadomska seniorka lowkick -65kg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *