Liga kickboxingu HFO vol.5

Liga HFO organizowana przez Sądecki klub Halny to świetny sposób na zebranie doświadczenia ringowego. Już po raz kolejny braliśmy udział w tym cyklicznym wydarzeniu. Czwórka zawodników Gladiatora rywalizowała w zeszłą sobotę w Nowym Sączu. Szymon Góra pokonał Arseniusza Cieploka z Paco Team Katowice, Julia Niewiadomska wygrała przez RSC w pierwszej rundzie z Julią Majocha z Halnego, Kacper Zając zremisował pojedynek z Maksymilianem Hebdą Hoły Team, Klaudiusz Wojciechowski przegrywa z cięższym, wyższym i starszym reprezentantem klubu Paco team Katowice Demetriuszem Cieplokiem. Szacunek Klaudiuszowi należy się za samo wyjście do ringu !
Mamy nadzieję, że na kolejnej edycji ligi też nie zabraknie naszych Gladiatorów!
Tymczasem przygotowania do Mistrzostw Europy kadetów i juniorów idą u nas w klubie pełną parą ! 😉