Puchar Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych!

Kończymy Puchar Polski Służb Mundurowych!

Świetne zawody naszych zawodników 😉

Dla Bartosz Ogorzałek były to pierwsze zawody w życiu! Po pierwszej zdecydowanej wygranej na punkty w drugiej walce zmierzył się z bardzo doświadczonym Adrianem Durma i walkę przegrał. Bartek treningi rozpoczął w wieku 37 lat łącząc obowiązki męża, ojca i przedsiębiorcy! Da się ?! Da! Wzór do naśladowania dla wielu młodych!

Slawomir Motyka przegrał mocną walkę i wraca bez medalu. Przeciwnik był jak najbardziej w zasięgu ale chyba to nie był nasz dzień 😉

Kolejne zawody służb mundurowych już we wrześniu 💪

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom !

WymienSilnik.pl

Marogobud Marek Ogorzałek

Komis Sekuła

Kris HorowskiGrzegorz Sekuła

Waclaw Fraczek

Andrzej Ogorzałek