Mistrzostwa Polski kadetów kicklight

Karol Niewiadomski brązowym medalistom Mistrzostw Polski w kickboxingu kicklight‼️

Zakończyły się właśnie Mistrzostwa Polski kadetów w Będzinie. Bardzo mocno obsadzony i najważniejszy turniej dla kadetów w tym roku! Niektórzy zawodnicy mieli ponad 30 osób w kategorii! Poziom jak na Mistrzostwa Polski bardzo wysoki. Tym bardziej cieszy brąz wywalczony przez naszego Karola!

Dla większości naszej ekipy były to pierwsze Mistrzostwa Polski w życiu. Jesteśmy na etapie budowania nowego zespołu kadetów. Nabieramy doświadczenia, cały czas się uczymy. Każdy dał z siebie wszystko i pokazał wielkie serce do walki! W przyszłym roku medali będzie więcej! 😛

Serdeczne podziękowania dla Gminy Grybow i wójta Jacek Migacz – Wójt Gminy Grybów za pomoc finansową w wyjeździe! Wyjazd w ramach dotacji rocznej!

Dziękujemy też pozostałym sponsorom klubowym:

Marogobud Marek Ogorzałek

Komis Sekuła

WymienSilnik.pl

Grzegorz Sekuła

Waclaw Fraczek

Kris Horowski

Andrzej Ogorzałek

Positiveways.pl

Wsparcie dietetyczne Strażnicy Diety Catering Dietetyczny