Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Lowkick

Adrian Migacz młodzieżowym Mistrzem Polski Lowkick‼️

Trójka naszych zawodników brała udział w Mistrzostwach Polski Lowkick juniorów i młodzieżowców w Starachowicach.

👉 Adrian Migacz po świetnej walce zostaje młodzieżowym Mistrzem Polski! Ciężka walka z dużo wyższym mocnym przeciwnikiem. Dziękujemy za pomoc w narożniku trenerowi Grzegorzowi Sobierajskiemu z klubu @fight_club_knurow

👉Kacper Ogorzalek wywalczył brązowy medal po trzech dobrych walkach! Pierwsza wygrana przez TKO w pierwszej rundzie. W drugiej nie dał szans przeciwnikowi pewnie wygrywając na punkty i w walce o finał przegrał z bardzo mocnym przeciwnikiem z Włocławka.

👉 Emanuel Magiera dla którego były to pierwsze ringowe zawody wygrywa pierwszą walkę, w kolejnej jednak musi uznać wyższość swojego przeciwnika. Niestety do strefy medalowej zabrakło jednej walki. Jak to się mówi „pierwsze koty za płoty”! Zbieramy doświadczenie i jeszcze przyjdzie czas na medale!

Serdeczne podziękowania dla Gminy Grybow i Wójta Jacka Migacza za pomoc finansową w wyjeździe. Wyjazd dotowany z dotacji Gminy Grybów!

Serdecznie dziękujemy też naszym sponsorom klubowym:

Marogobud

Komis Sekuła

Wymiensilnik.pl

@andrzejogo

@g_sekula

@krishorowski

@fraczekwaclaw