Puchar Świata w Budapeszcie!

Puchar Świata w Budapeszcie zakończony ‼️

Tegoroczny Puchar Świata w Budapeszcie zgromadził ponad 3000 zawodników z 50 krajów świata. Jest to jedna z największych imprez sportowych w świecie kickboxingu‼️

Z Pucharu wracamy z trzema srebrnymi medalami!

🥈Joanna Mucha walcząca w fullcontact wygrywając pierwsze dwie walki (w tym z aktualną Mistrzynią Świata seniorek, nr w rankingu WAKO) melduje się w finale gdzie ulega 2:1 niewygodnej reprezentantce Turcji. Poziom Top! Ścisła światowa czołówka. Tutaj o wyniku decydują detale. Tym razem srebro.

🥈Julia Niewiadomska, pierwszą walkę wygrywa z Greczynką a w finale ulega bardzo mocnej Serbce. Serbka była tego dnia zdecydowanie lepsza. Zawody jednak bardzo udane, mądrze prowadzone, twarde walki! Świetnie się to ogląda 🙂

🥈Jakub Mikulski pierwszą walkę pewnie wygrywa a finał przegrywa z reprezentantem Bułgarii.

W zawodach brali też udział:

Karol Niewiadomski – odpada w walce eliminacyjnej walczył w kicklight

Emanuel Magiera – odpada w walce eliminacyjnej, walczył w lowkicku

Patryk Pacuła- odpada w walce eliminacyjnej, walczył w kicklight

Kacper Ogorzałek – odpada w walce eliminacyjnej, walczył w lowkicku

W zawodach brał udział też Adrian Migacz, jednak przez nawrót kontuzji nie wychodzimy do walki.

Serdeczne podziękowania dla Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu oraz naszych sponsorów klubowych‼️ Starostwo współfinansowało wyjazd w ramach dotacji rocznej “Sportowe Sądeckie”

Dziękujemy też jak zawsze:

WymienSilnik.pl

Marogobud Marek Ogorzałek