Puchar Europy Karlovac 2016, Chorwacja

W miniony weekend po raz kolejny braliśmy udział w Pucharze Europy rozgrywanym w Chorwackim mieście Karlovac. Jak na zawody tej rangi przystało frekwencja była spora, 1538 zawodników z 21krajów świata. Gladiatora reprezentowała czwórka zawodników. Ania Gomułka wywalczyła dwa medale: srebro w kicklight oraz brąz w lightcontact kadetek starszych -55kg, Szymon Góra brąz kadetów starszych -42kg, Marcin Radzik brąz -47kg kadetów starszych. W zawodach brała udział także Julia Oleksy, niestety odpadła w walkach eliminacyjnych. Warto zaznaczyć że startowała w mocno obsadzonej kategorii. Prócz nowych doświadczeń sportowych jakie niewątpliwie przyniosły nam te zawody mieliśmy czas na troszkę zwiedzania, kożystając z pięknej pogody i wygrzewając się w Chorwackim słońcu 😉 Serdeczne podziękowania dla naszych sponsorów, któzy zawsze są z nami a bez których nie było by nas stać na wyjazdy w tak odległe zakątki Europy. Dziękujemy Firmie FLOREX Ewa i Mariusz Pękala, firma Elektro-Partner A.S Janusz Broda, Firma Dronavista Tomasz Goble oraz firma ADMAX Adam Gruca ! Dziękujemy !!