Puchar Burmistrza Miasta Grybów

W minioną sobotę na hali sportowej przy Grybowskiej “zawodówce” odbył się turniej o puchar Burmistrza miasta Grybowa w kickboxingu. Była to pierwsza taka impreza w historii Grybowa i za razem pierwsze zawody organizowane przez nasz klub. Zawody odbywały się w formie meczu Grybów vs. Nowy Sącz. Nowy Sącz reprezentowały dwa kluby: Evan i Fighthouse 24. Ku uciesze sporej grupy Grybowskich kibiców odbyło się 13 pojedynków z których 7 wygrali zawodnicy z Grybowa. Walczący zawodnicy to głównie dzieci i młodzież dla niektórych był to pierwszy start w życiu jednak wszyscy dali z siebie wszystko i spisali się na medal. Swoje walki wygrali:
Oliwia Myjkowska -20kg pointfighting,
Kuba Broda -24kg pointfighting,
Adam Rzemiński -28kg pointfighting,
Kacper Krok -28kg pointfighting,
Adrian Pękala -28kg pointfighting,
Szymon Nowak -32kg pointfighting,
Konrad Nowak -69kg kicklight,
Szymon Góra -42kg kicklight,

Ponadto walczyli przegrywając swoje pojedynki:
Natalia Mrowca -32kg pointfighting,
Kacper Zając -42kg kicklight,
Krystian Pękala -47kg kicklight,
Julia Oleksy -55kg kicklight,
Weronika Nowak -70kg kicklight

Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana Ilona Kokoszka z Sądeckiego Evanu. Wielkie podziękowania kierujemy do Pana Burmistrza Miasta Grybowa Pana Pawła Fyda który razem z nami współorganizował zawody. Nie możemy również zapomnieć o naszych innych sponsorach którzy zawsze są z nami, na dobre i na złe. Serdeczne podziękowania dla Dyrektora ZSZ w Grybowie Pana Lesława Taraska, Pana Janusza Broda z firmy Elektro-partner A.S, Państwu Ewie i Mariuszowi Pękala z firmy Florex, Panu Adamowi Gruca z firmy Admax, Panu Józefowi Rodak z firmy Rod-Bruk.