Mistrzostwa Polski Kadetów kicklight oraz Puchar Polski Juniorów Dobrzejewice 2014

Dwa medale Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w formule kicklight wywalczyli w miniony weekend zawodnicy naszego klubu. Zawody odbywały się w Dobrzejewicach koło Torunia. Nasz team liczył czworo zawodników + trener. V-ce Mistrzynią Polski Kadetek Starszych (-50kg) została Agnieszka Gomułka która wraca do startów po prawie rocznej przerwie spowodowanej kontuzją. Brązowym Medalistą Pucharu Polski Juniorów (-57kg) został Robert Laskosz. Nasze barwy reprezentowali także Kuba Mucha Junior -63kg oraz Konrad Nowak Kadet Starszy -63kg, obydwaj jednak przegrali swoje walki eliminacyjne. Oprócz sportowego aspektu naszego wyjazdu mieliśmy okazję do min. zwiedzania pięknego Torunia, odwiedzenia miejscowego planetarium. Serdeczne podziękowania kierujemy do Pana Wacława Kasperek z firmy MERITUM z Bielska Białej za okazaną pomoc finansową bez której nie było by nas stać na wyjazd. Dziękujemy !!! a już w najbliższy weekend Gladiatorzy będą toczyć wojnę w Lubawie na Mazurach na Mistrzostwach Polski lightcontact oraz pointfighting !