Mus96 zynianka Cup 2013

W dniach 6-7.12.2013 w Krynicy Zdrój odbył sie turniej pod nazwą “Muszynianka Cup” z którego przywieźliśmy worek medali. Pięć złotych i pięć srebrnych medali stało się udziałem naszych zawodników. Nasz klub reprezentowało ośmioro gladiatorów z tego 6tka to dzieci pierwszy raz startujące na zawodach. Dyspozycja dzieciaków przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Złoty medal w kat 8latków -28kg wywalczył Szymon Nowak po dwóch pięknych i emocjonujących walkach. Złoto wywalczył również Dariusz Matusik kat 9latków -37kg który również wygrał dwie walki, finałową ze swoim klubowym kolegą Kacprem Zając. Kolejny złoty krążek zdobył Adaś Rzemiński (kat.7 latków -24kg) po wygranej walce półfinałowej podobnie jak Darek w finale stoczył bratobójczy pojedynek z naszym zawodnikiem Bartoszem Mucha pokonując go na punkty. Srebro w swoim debiucie wywalczyła Ania Nosal która startowała w kat -32kg kadetek młodszych. Ania pewnie wygrała pierwszą walkę z utytułowaną zawodniczką z Łukowa,w finale uległa zawodniczce z Bielska która jest tegoroczną Mistrzynią Europy, warto dodać ze Ania przegrała tylko jednym punktem. Nie zawiodła nas też nasza “stara gwardia” Weronika Nowak zdobyła srebrny medal w lightcontact kadetek starszych -55kg oraz złoto w kicklight. Konrad Nowak srebro w formule pointfighting i złoto w kicklight kadetów starszych -63kg. Serdeczne podziękowania kierujemy do Pana Jarosława Gołyźniaka właściciela restauracji “Starowiejska” w Grybowie za pomoc w wyjeździe na zawody