Mis115trzostwa Polski Kadetów Lightcontact 2013

Mistrzostwa Polski kadetów dobiegły końca. Do Muszyny przyjechało łącznie 482 zawodników z 48 klubów z całej Polski. Podsumowując te najważniejsze zawody na arenie krajowej, przyznać trzeba że były dla nas udane drużynowo zajęliśmy 11 miejsce, wywalczyliśmy 8 medali !! Podwójną Mistrzynią Polski została nasza Weronika Nowak która zdeklasowała rywalki zarówno w light contact jak i kick light (-52kg kadet mł). vice Mistrzem Polski został Jakub Jarosz(-52kg kadet mł) po bardzo pasjonujących walkach i zaciętym finale w którym niestety doznał kontuzji. Dwa brązowe medale wywalczyła Agnieszka Gomułka(-50kg kadet starszy), w semi i light contact. Mariusz Siedlarz(-52 kadet starszy) brąz w light contact. Artur Szpakowski(-63kg kadet starszy) bardzo ładnie wygrał 1/8 finału ale niestety w następnej walce przegrywa i kończy rywalizację na trzecim miejscu. Konrad Nowak(-57kg) z kontuzją prawej nogi również wywalczył brązowy medal. Nie poszczęściło się Sylwii Szpakowskiej(-55kadet starszy) która w 1/8 finału doznała kontuzji lewego kolana i nie mogła kontynuować walki. Do momentu tej nieszczęśliwej kontuzji wygrywała jednak u wszystkich sędziów a w dalszej rywalizacji miała realne szanse na medal z najcenniejszego kruszcu. zdrowie jednak jest najważniejsze i lekarz ( ku wieeeekieemu niezadowoleniu Sylwii ) nie pozwolił walczyć dalej. Nasz klub reprezentowali także: Krzysztof Święs (-42kg kadet starszy) ( pierwsza walka wygrana, poźniej dyskwalifikacja za wyjscia za mate) Robert Laskosz(-57kgkadet starszy), Patryk Martuszewski(-69kgkadet starszy), Dominik Zeliszewski (-37kg kadet mł.), Mateusz Migacz (-57kg kadet starszy). Od strony organizacyjnej zawody były wzorowo przeprowadzone. organizatorzy na prawdę spisali się na medal wkrótce w galerii fotorelacja z zawodów.