Tur118niej eliminacyjny do Mistrzostw Polski w formule Kicklight 2013

W sobotę 02.02.2013 w Muszynie na pięknej hali Muszynianki odbył się turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski w formule Kicklight. Frekwencja była duża, na zawody przyjechało 105 zawodników z 13 klubów całej Polski. Nasz team reprezentowało 10 zawodników: Dominik Zeliszewski, Konrad Nowak, Jakub Jarosz, Mariusz Siedlarz, Krzysztof Święs, Jakub Mucha, Patryk Matruszewski, Robert Laskosz, Sylwia Szpakowska, Artur Szpakowski. Ośmiu z wyżej wymienionych zawodników wróciło do domu z medalem. Ogólnie zdobyliśmy dwa złote, trzy srebrne i trzy brązowe medale. Te z najcenniejszego kruszcu wywalczyli Konrad Nowak (-52kg kadet starszy) oraz Jakub Jarosz (-52kg kadet młodszy). Obydwaj z każdymi zawodami prezentują coraz lepszą formę. Oby tak dalej !! srebrne medale: Dominik Zeliszewski (-37kg kadet mł.), Mariusz Siedlarz (-52kg kadet st.), Krzysztof Święs (-42kg kadet st.). Wśród zawodników którzy zajeli drugie miejsce najbardziej zadziwił nas Dominik Zeliszewski który “odblokował” się psychicznie i wygrał w dobrym stylu swoją pierwszą walkę w finale niestety poległ stosunkiem głosów 2:1. Duże nadzieje na przyszłość utrzymujemy w Krzyśku Święsie który robi duże postępy, Krzysiek świetnie prowadził swoje walki. Pierwszą wygrał 3:0 w drugiej niestety uległ zawodnikowi Spartan Knurów 2:1. Brązowe medale przywieźli: Jakub Mucha (-57kg junior), Patryk Martuszewski (-63kg kadet st.), Robert Laskosz ( -57kg kadet st.). Tym razem nie poszczęściło się Sylwii i Arturowi Szpakowskim którzy przegrali swoje walki eliminacyjne. Mam nadzieje że ta porażka skłoni ich do jeszcze cięższej pracy na treningach i w przyszłości zaowocuje dużymi sukcesami. A kolejne zawody już wkrótce… 15-17.02- Mistrzostwa Polski Juniorów Lowkick, 22-23.02 Puchar Słowacji SLOVAK Open. Trzymajcie za nas kciuki !!