Pie120rwsza rocznica działalności klubu

Mija właśnie pierwszy rok działalności naszego klubu więc może pora na małe podsumowanie… od stycznia 2012 w treningach brało udział ok 90 osób, obecnie zapisanych na liście jest 43 osoby. z czego 25 wystartowało w zawodach. Reszta trenuje rekreacyjnie dla lepszego samopoczucia,wyglądu czy pewności siebie, albo nie ma jeszcze zrobionych stopni, badań itp. Łączna ilość zdobytych medali w tym roku to 38! Najbardziej cieszy brązowy medal mistrzostw Polski w semi oraz aż 10 medali międzynarodowego pucharu Polski “Polish Open”. z każdym starem nasi zawodnicy prezentują coraz lepszą formę co potwierdzają wyniki i zdobyte medale. A przecież to dopiero pierwszy rok naszych treningów. Braliśmy udział w wielu wyjazdach, sparingach, wspólnych treningach, z zaprzyjaźnionymi klubami z Krynicy, Sącza. Oprócz zawodów, medali, i tej całej rywalizacji w tym roku wykonaliśmy olbrzymią pracę podczas treningów, czekało nas wiele wyrzeczeń, hektolitry wylanego potu, ból, i może czasem łzy ale tak że i dużo uśmiechu, zabawnych sytuacji, wiele nowych znajomych. Ale najważniejsze jest to, że dla zawodników kickboxing stał się wielką pasją, sposobem na życie, a przecież o to w tym chodzi żeby robić to co się lubi Teraz w nowym roku czeka nas bardzo dużo pracy, strefa w semi już 19go stycznia, 2 luty kicklight, w marcu mistrzostwa Polski. Później “Polish Open” w maju, między czasie mamy zamiar spróbować swoich sił w boksie. Jeśli nasz plan się powiedzie i któryś z naszych zawodników dostanie się do kadry to najważniejszymi zawodami w tym roku będą mistrzostwa europy w Krynicy Zdroju. a może jakiś medal… ahh było by pięknie Korzystając z okazji życzę wszystkim zawodnikom, kibicom, sponsorom szczęśliwego nowego roku i wielu sukcesów sportowych jak i prywatnych !!!