Szymon Golonka brązowym medalistą Mistrzostw Polski w boksie !!

W dniach 26.05 do 03.06.2018 w Koninie odbywały się w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży mistrzostwa Polski w boksie ! Nasz klub reprezentował Szymon Golonka który po trzech pojedynkach wywalczył brązowy medal. Pierwsze dwie walki były w pełni kontrolowane przez naszego Gladiatora. Jednak w trzeciej połfinałowej walce Szymek doznał nieszczęśliwej kontuzji, przez którą musiał przerwać pojedynek. Zdrowie jest najważniejsze ! Brązowy medal Mistrzostw Polski w boksie jest mega osiągnięciem dla Szymona czego serdecznie mu gratulujemy ! Za rok celujemy w złoto !  serdeczne podziękowania dla trenera Wisły Kraków pana Tomasza Winiarskiego oraz trenera Krakowskiego Klubu Bokserskiego pana Krzysztofa Kwiatkowskiego za opiekę nad Szymkiem !
Serdecznie podziękowania kierujemy również do naszych sponsorów:
Firmie “Wiśniowski”
Firmie StanDrew – Stanisław Krok