Nowy nabór do wszystkich sekcji UKS Gladiator !

Ogłaszamy nowy nabór do wszystkich sekcji klubu ! W naszym klubie przygodę ze sportem można zacząć już w wieku 4 lat w sekcji “Gladiator Kids”, starsze dzieciaki w przedziale 9-12 zapraszamy do sekcji “Mali Gladiatorzy” natomiast młodzież 13+ i dorosłych zapraszamy do sekcji “Gladiator”. Niebawem ruszamy z nową sekcją “Kickboxing dla kobiet”. Dodatkowo informujemy o naborze do sekcji pływackich które działają na terenie Krynicy Zdrój oraz Muszyny ! 🙂 Kickboxing to wbrew panującym stereotypom sport dla KAŻDEGO! Młodsze dzieciaki trenują poprzez zabawę a trening ukierunkowany jest ogólnorozwojowo. Starsze dzieci oprócz tego poznają podstawowe tajniki kickboxingu oraz samoobrony. Młodzież i dorośli mają dwie możliwości: “Sport jako droga wojownika” lub “sport dla zdrowia”. Osoby wybierające pierwszą opcję mają możliwość zdobycia umiejętności walki w profesjonalnym klubie i startów w zawodach sportowych różniej rangi, od turniejów regionalnych po Mistrzostwa Polski, Europy czy Świata ( oczywiście dla najlepszych 😉 ) Trening u boku naszych zawodników, często aktualnych medalistów Mistrzostw Polski, Europy czy Świata stwarza świetne warunki do rozwoju także dla początkujących. Wszyscy mają możliwość uczestniczenia w obozach czy innych aktywnościach, które organizujemy. Osoby, które nie chcą rywalizacji sportowej na zawodach z pewnością znajdą w naszym klubie sposób na zabicie nudy, na spędzenie wolnego czasu w zdrowy i aktywny sposób, spalą kilka zbędnych kilogramów, nauczą się jak się bronić, poprawią sylwetkę oraz nabiorą “hartu ducha” ! Bo jak powszechnie wiadomo SPORT TO ZDROWIE ! 😉 Zapraszamy !