Podsumowanie roku 2018 !!!

Rok 2018 chyli się ku końcowi. Czas na małe podsumowanie naszej działalności. Działo się naprawdę dużo:

– Na zajęcia w uczęszcza obecnie 162 osoby w wieku od 4 do 40 lat.
– Zawodnicy trenują w sumie trzy dyscypliny sportowe; kickboxing, boks oraz pływanie.
– Podzieleni są na 11 sekcji w tym 5 sekcji sportów walki oraz 6 sekcji pływackich. Sekcje sportów walki trenują w Grybowie na hali przy Zespole Szkół Zawodowych oraz w Krużlowej Wyżnej w Szkole Podstawowej. Sekcje pływackie mieszczą się w Krynicy Zdroju oraz Muszynie Zdroju.
– W minionym roku wystartowaliśmy łącznie w 17 zawodach.
– Walczyliśmy w 5 krajach świata: Polska, Słowacja, Bośnia i Hercegowina, Rosja, Włochy.
– Zdobyliśmy łącznie 49 medali w tym 23 złote, 13 srebrnych i 13 brązowych.

Bardziej szczegółowo można przeczytać poniżej:

STYCZEŃ
• Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca Sądecczyzny. W plebiscycie brała udział rekordowa liczba naszych zawodników: Natalia Dulian, Karolina Krok, Szymek Golonka, Szymek Góra, Kamila Igielska, Wiktoria Durlak – Kamila 15 miejsce
• Egzamin na czarny pas w kickboxingu – trener Amadeusz Kwiatkowski zdał egzamin na czarny pas w kickboxingu WAKO
• Dwa obozy w Muszynie Zdrój. Zorganizowaliśmy dwa obozy, pierwszy dla dzieci, drugi dla starszych

• Euroliga HFO 8 Nowy Sącz

• Grand Prix Małopolski w boskie
• Mistrzostwa Polski w boksie kobiet
• Kulig dla sekcji pływackiej
• Slovak Open, Otwarty Puchar Słowacji w Bratysławie
• Balkan Open – Puchar Bałkanów w Tesanj, Bośnia i Hercegowina
• Puchar Polski light contact

• Mistrzostwa Małopolski w light contact
• Grand prix małopolski w boskie
• Mistrzostwa Skawiny w pływaniu
• Mistrzostwa Polski Full contact – złoto Natalia Dulian

• Mistrzostwa Polski lowkick
• Zorganizowaliśmy akcję charytatywną „ Piórniki dla Afryki” gdzie zbieraliśmy artykuły szkolne dla potrzebujących dzieci z Afryki.
• Euroliga HFO 9 Jasło
• Mistrzostwa Polski kadetów KICKLIGHT – 7 medali, dwa złote, dwa srebrne trzy brązowe złoto. MISTRZAMI POLSKI: Szymon Góra , Julia Niewiadomska

CZERWIEC
• Mistrzostwa Polski w Boksie – brąz Szymona Golonki
• Mistrzostwa Polski lightcontact juniorów – MISTRZYNIĄ POLSKI Karolina Krok
• Firma WIŚNIOWSKI naszym nowym sponsorem

LIPIEC
• Ruszyła akcja Wakacje z Gladiatorem czyli szereg wyjazdów integracyjnych, basen, wycieczki górskie, ogniska itd.
• Zgrupowanie kadry narodowej w kickboxingu. Lubawa; brali udział Szymon Góra i Julia Niewiadomska

SIERPIEŃ
• Obóz w Kołobrzegu – 53 osoby
• Zgrupowanie kadry małopolski w boksie – Szymon Golonka

WRZESIEŃ
• Mistrzostwa Świata we Włoszech Lido di Jesolo– Julia Niewiadomska brązowy medal !!!

• Mistrzostwa Europy w Karate- Kaliningrad; Karolina Sekuła brązowy medal
• Nagrody Starosty Nowosądeckiego za wybitne wyniki sportowe dla Natalii Dulian oraz trenera Amadeusza Kwiatkowskiego

• Obóz w Ptaszkowej – 20 osób
• Liga South Battle, Gorlice
• Akcja „Gladiator Dzieciom 2” – zbiórka dla domu dziecka
• Euroliga HFO 12. Czudec
• Nominacja do plebiscytu sportowca roku gazety krakowskiej i dziennika polskiego dla Natalii Dulian, Julii Niewiadomskiej oraz Amadeusza Kwiatkowskiego
• Spotkanie z kpt. Jerzym Widejko w ramach obchodów 100 rocznicy odzyskania niepodległości.

• Mikołajkowe zawody pływackie w Chełmcu
• Powstanie sekcji „Gladiator Ladies” – na pierwszych zajęciach 8 osób
• Wigilia klubowa, restauracja Słoneczne tarasy – 73 osoby

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do naszych sukcesów ! Szczególnie naszym sponsorom, którzy wspierali nas w minionym roku ( i mam nadzieję, wesprą w przyszłym 🙂 ) Dziękujemy:
Firmie StanDrew – Staszek Stanisław Krok
Firmie Florex – Mariusz i Ewa Pękala