GLK 2 – Grybowska Liga Kickboxingu

Za nami kolejna, druga już edycja ligi GLK – Grybowskiej Ligi Kickboxingu ! Ligę organizujemy we wsparciu finansowym Gminy Grybów i Ministerstwa Sportu. Cała impreza odbywa się pod Patronatem Polskiego Związku Kickboxingu oraz Senatora RP Wiktora Durlaka.

W minioną sobotę na hali sportowej LO im. A Grottgera w Grybowie w ramach GLK zostało stoczone 29 walk we wszystkich kategoriach wiekowych i wagowych. Najmłodszy zawodnik miał 6 lat a najstarszy 41.

Kickboxing nie jest sportem niszowym, trenuje go bardzo dużo osób w naszym rejonie czego dowodem była nasza liga.
W zawodach walczyli reprezentanci czterech klubów: Fight House Nowy Sącz, Gorlicki Klub Sportów walki, Fenix Krzyżówka oraz gospodarz Gladiator Binczarowa.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Wójta Gminy Grybów Pana Jacka Migacza oraz Ministerstwa Sportu za wsparcie finansowe naszej ligi.
Dziękujemy również wszystkim, którzy pomogli przy organizacji i sprawnym przeprowadzeniu walk.

Kolejna liga już 29.08.2020 !!! zapisy mailowo pod adresem uksgladiator@gmail.com do 24.08.2020 !!!

fot. Michał Mucha