GLK 3 !

Wakacje kończymy kolejną edycją naszej ligi GLK 3 ! Ostatnią wakacyjną sobotę spędzamy tak jak lubimy najbardziej czyli na zawodach. Na hali Grybowskiego LO odbyło się 32 walki dla zawodników ze wszystkich grup wiekowych, od dzieci po seniora. Za obecność dziękujemy klubom Fight House Nowy Sącz, Fenix Krzyżówka oraz Gorlickiemu Klubowi Sportów Walki. Liga nie mogła by się odbyć bez wsparcia finansowego Ministerstwa Sportu oraz Gminy Grybów w ramach projektu “Upowszechnianie sportu różnych grup społecznych i środowiskowych 2020”. Za patronat dziękujemy Senatorowi Wiktorowi Durlak oraz Polskiemu Związkowi Kickboxingu. We wrześniu kolejna, ostatnia już edycja naszej ligi na którą serdecznie zapraszamy !