Liga Gladiatora GLK zakończona !

W minioną sobotę odbyła się czwarta edycja ligi kickboxingu GLK – Grybowska Liga Kickboxingu, którą mieliśmy szczęście organizować we współpracy z Ministerstwem Sportu oraz Gminą Grybów w ramach zadania publicznego “Upowszechnianie sportu różnych grup społecznych i środowiskowych 2020”. Liga odbywała się pod patronatem honorowym Polskiego Związku Kickboxingu oraz Senatora RP Wiktora Durlaka.

Regularne starty to najlepsza forma treningu. Jesteśmy przekonani, że owoce naszej ligi będzie można zauważyć w nadchodzących Mistrzostwach Polski.
Na przestrzeni czterech edycji w zawodach wzięło udział sześć klubów sportowych. Gospodarz Gladiator Binczarowa, Fighthouse Nowy Sącz, Fenix Krzyżówka, Gorlicki Klub Sportów walki, KSW Jaworzno, KSF Jaworzno.

Prowadzony ranking pozwolił wyłonić najlepszych zawodników ligi, którzy zostali nagrodzeni pokaźnymi pucharami i nagrodami rzeczowymi. Największą ilość punktów rankingowych i wszystkie walki wygrane odnotowali:
Kacper Ogorzałek oraz Gabriel Gruca,
kolejne miejsca zajęli:
II – Karol Niewiadomski,
III – Krzysztof Lelito,
IV – Julia Niewiadomska, Radosław Biel.
Sędzia Maciej Bajtel wręczył nagrodę specjalną. Nagrodę dla najlepszego zawodnika i największy progres. Puchar powędrował do Radosława Biel, który według naszego sędziego najbardziej rozwinął swoje umiejętności na przestrzeni czterech edycji ligi. Gratulacje !

Serdeczne podziękowania przede wszystkim kierujemy do Ministerstwa Sportu oraz Gminy Grybów z Panem Jackiem Migacz na czele! Za zainteresowanie, za wsparcie, za wszystko.
Dziękujemy Polskiemu Związkowi Kickboxingu za patronat, za wskazówki i pomoc merytoryczną. Dziękujemy Panu Senatorowi Wiktorowi Durlak za patronat i pomoc nie tylko przy lidze ale w wielu innych wymiarach.
Dziękujemy firmie Czarny Rycerz za nagrody dla najlepszych i wsparcie. Leszkowi i Pawłowi z portalu sportywalki.org za transmisje na żywo. Dziękujemy naszemu niezastąpionemu sędziemu głównemu Maciejowi Bajtel, który dbał o sprawiedliwe werdykty i o bezpieczeństwo zawodników. Dziękuję całej ekipie, która pomagała organizacyjnie! Michałowi za zdjęcia, Ani, Julce i tacie Kazimierzowi za narożnik. Patrykowi, Radkowi, Bartkowi, za pomoc przy stoliku sędziowskim, Asi za wywiady i WSZYSTKIM, którzy wielokrotnie pomagali, a których nie jestem wstanie teraz wymienić.
Jestem przekonany, że z taką ekipą niedługo zorganizujemy coś większego 🙂